DoCotton Group İthalat İhracat San. ve Tic. A.Ş.

Global Pamuk Tedarikçisi

Global Pamuk Tedarikçisi

3 kuşaktır pamuk ticaretinde faaliyet gösteren firmamız, DoCotton Group adıyla Dünya pamuk piyasasının parlayan yıldızı olmuştur. Göstermiş olduğu hizmet kalitesi ve pamuk çeşitliliği sayesinde öncelikle Türkiye olmak üzere Dünya'nın bir çok ülkesindeki müşterilerine ulaşmayı ve sağlam temellere dayalı ilişkiler kurmayı başarmıştır.

Pamuk piyasasındaki başarımızın temelini oluşturan değerli çalışanlarımız, DoCotton Group ilkelerini, hedeflerini, misyonunu ve vizyonunu benimsemiş bu sayade DoCotton Group ailesini bu günlerine taşımıştır.

Türkiye piyasasında 100'den fazla iplik fabrikasına hizmet vermekle birlikte, Hindistan, Pakistan, Bangladeş, Yunanistan, Almanya, Endonezya, Çin, Birleşik Arap Emirlikleri, Belarus, Portekiz, İtalya, Singapur, Mısır, Rusya, Polonya gibi ülkelerle de ticari faaliyette bulunarak dünyanın en önemli pazarlarında başarıyla varlığını sürdürmektedir.

Ham Pamuk

DoCotton Group pamuğu Türkiye, Azerbaycan, Kırgızistan ve Tajikistan bulunan kendi tarlalarında üretmekle birlikte, CIS ülkeleri adı verilen Türkmenistan, Tacikistan, Özbekistan, Kırgızistan ve Azerbaycan, Afrika, Amerika gibi ülkelerden temin ederek Dünya'nın en önemli pazarlarına tedarik etmektedir.

Organik Pamuk

DoCotton Group Tacikistan'da ve Kırgızistan'da bulunan kendi tarlalarında ürettiği yıllık ortalama 15 bin ton organik pamuğu sayesinde, Dünya'nın en büyük organik pamuk tedarikçilerinden biri olarak, Dünya organik pamuk piyasasına yön vermektedir.

Uluk

DoCotton Group özellikle CIS ülkelerinden temin ettiği ulukları Dünya piyasasına sunmaktadır.

Organik Penye Telefi ve Penye Telefi

DoCotton Group iplik firmalarından temin ettiği organik penye telefi ve penye telefini Dünya piyasasına sunmaktadır.

Foto Galeri

BCI
Gots
USDA Organic
OHSAS
ISO 9001
ISO 14001